Tutkumuz sizden öğrendiklerimizi alıp
karşılıklı gurur duyacağımız işler üretmek.

GloryBeBoom! hedef kitleniz ile samimi ve güçlü bir bağ kurarak, yaratıcı ve akılda kalıcı mükemmel bir video ile şirketinizi, hizmetinizi veya markanızı müşterilerinize anlatan İstanbullu bir kreatif tasarım stüdyosudur. Tüm dünyadan temsil ettiğimiz markalara değer katacak en iyi görsel hikayeyi sunarız veya markanızın kimliğini kalemlerimizin ilk çizgisiyle en baştan yaratırız. 2D ve 3D animasyon, motion graphics, eğitim filmleri için animasyon, infografik animasyon ve masaüstü animasyon reklam filmleri alanlarında hizmet veriyoruz. Şimdiye kadar ajanslar, küresel ve yerel markalar için gurur duyduğumuz işler yaptık. Tutkumuz her zaman karşılıklı gurur duyacağımız işler üretmek. Geliştirerek hikayeleştireceğimiz tüm fikirleriniz için buradayız. Bizi daha fazla tanımak isterseniz sayfayı okumaya devam edin…
Ya da etmeyin, hayat sizin.

en iyi arkadaş

Samimi Bir Arkadaş

Bir kreatif tasarım şirketi bulmak, iyi bir arkadaş edinmek gibidir çünkü tasarım zor bir iş. Farklı insanlar için farklı deneyimler demek. Bizim için ise her şey. Sosyal medya için videopost, yeni ürününüz için infografik video, şirket çalışanlarınız için kurumsal öğrenme video’su ya da şirketinizin tanıtım video’suna ihtiyacınız olduğunda biz her zaman yanınızdayız!

profesyonel

Uzman ve Becerikli

Yaratıcılık ve stratejiyi etkili bir şekilde dengeleyerek karmaşık problemleri birbirinden ödün vermeden güzelce çözeriz. Küçük bir hata büyük bir deneyimi mahvedebilir. Bu yüzden detayları kurcalıyoruz, can sıkıcı bir şekilde meraklıyız ve başka kimsenin fark etmeyeceği şeyleri bile önemsiyoruz.

kaliteli

Kaliteli ve Değerli

İş birliğimiz bir teklifle başlıyor. İhtiyacınızı anlamak, bütçelerini belirlemek, doğru takımı oluşturmak ve projeyi başarıya ulaştırmak için çalışıyoruz. Yaptığımız işlerde kalite ve fiyatın ideal bir kesişiminde faaliyet göstermemizle her zaman gurur duyuyoruz. Bütçenizin karşılığını mükemmel bir video tasarımı olarak veriyoruz.

Ödüllerimiz

Organizasyon

MediaCat Felis Ödülleri

Kazanılan Ödül

Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik
Çevre Alanı Kategori 1.liği

Marka ve Proje

Tema Vakfı – Kömür Üzer

Tarih

2018

Mutlu müşterilerimiz ile tanışın.

Müşterilerimizi seviyoruz. Onlar da bizi seviyorlar.

musterilerimiz

Bir projeniz mi var?

İletişime geçin, tanışalım!
Hakkımızda - İşte GloryBeBoom!