Markanıza özel tasarlanmış cinemagraph ve foto-animasyonlar üretiyoruz.

Minimum dikkat dağılması ile maksimum dikkat çekme gücünden yararlanın!

Sinemagraf Nedir?

Cinemagraph ya da Türkçe adıyla Sinemagraf, resmin bir bölümünün bitmeyen bir döngü içinde oynatıldığı ve hareketin sabitlendiği fotoğraf ve video kolajıdır. Görsel hikaye anlatımı için oldukça yaratıcı, yenilikçi çalışmalardır. Dondurulmuş zaman içinde küçük bir parçanın hareketi ile dikkatinizi çeker. Durağan bir görüntüye şiirsel bir his kazandırıp, daha önce hiç yapılmamış şekilde bir dünya yaratır ve iki kez baktırır.

Sinemagrafa Neden İhtiyacım Var?

Sinemagraflar, markanızın hedef kitlenizle konuşmasını sağlayıp, dikkatlerini yeni bir görsel iletişim aracıyla son derece eşsiz ve eğlenceli bir yolla çeker çünkü minimum dikkat dağılması ile maksimum dikkat çekme gücü sunar.

Sinemagrafı Nasıl Kullanabilirim?

Sosyal medyada hareketsiz bir fotoğraftan çok daha fazla dikkat çekebilir, dijital ekranlarda canlı bir sokak reklamı olabilir. Facebook sayfanızın kapağını, web sitenizin banner’ını ya da e-postalarınızın imzasını canlandırmaya ne dersiniz?

Nasıl Sinemagraf Yaptırabilirim?

Markanızın algılanan değerini artıracak, size özel hazırlanmış yaratıcı sinemagraflar üretmek için yenilikçi, ödüllü, bir çok marka ve ajans ile çalışmış kreatif bir ekibiz. Tasarladığımız her sinemagraf benzersiz ve etkileyici bir yaratıcılığa sahiptir.

Cinemagraph Tasarımlarımızdan Örnekler
Bir Sinemagraf'a sahip olmak ister misiniz?
Sinemagraf Nedir, Sinemagraf Nasıl Yapılır? - GloryBeBoom!